Kaip sukurti jaukią svetainę?

RivjeraSvetainė daugeliui yra pagrindinė namų erdvė, kurioje daugiausia laiko praleidžia su šeima, draugais ar poilsiaujant. Tam, kad ši patalpa būtų tokia, kokios norite, reikia sukurti tinkamą interjerą, kuriam svarbi apdaila, patogumas ir baldai. Šiuo metu baldai Vilniuje parduodami daugelyje baldų parduotuvių, tačiau pirkėjams tampa sunku pasirinkti juos iš tokios pasiūlos, o dar kai reikia juos suderinti su apdaila esančia namuose, tai viskas tampa dar sudėtingiau.

Kodėl svarbu derinti baldus ir apdailą? Svarbu paminėti, kad tik suderintos visos detalės, spalvos ir baldai gali sukurti vientisą interjero stilių. Būtent vientisumas turi būti suprantamas kaip visko esmė, nes nesuderinus spalvų, baldų ir apdailos, nesigaus nei jaukus, nei gražus, nei patogus interjeras. Tokioje svetainėje nesinorės leisti laiko, o gal ji net erzins. Pavyzdžiui, pasirinkus netinkamas spalvas, kurios slegia ar erzina, gali tapti irzlumo priežastimi. Be to, norint komfortiškai ilsėtis svetainėje reikia tinkamų spalvų ir baldų, kurie bus patogūs.

Spalvos turi įtakos mūsų nuotaikai, o kuriant svetainės erdvę reikia pasirinkti patinkančias spalvas. Dažniausiai rekomenduojama rinktis tokias spalvas, kaip balta, kreminė, persikinė, šviesiai geltona. Tiesa, nevengiama ir pilkų ar rudų spalvų, kuriomis dengiamos sienos. Sienų spalvos derinamos su grindų spalva. Svarbu tik nesirinkti tokių pačių spalvų. Pavyzdžiui, norint jaukios ir vizualiai erdvesnės svetainės, galima rinktis šviesias sienas ir derinti medienos rudos spalvos grindis.

Spalvos turi reikšmės ir renkantis baldus. Žinoma, baldų nereikia rinktis tokių pačių kaip grindų spalva, tačiau reikia derinti prie sienų ir grindų spalvų. Tai nereiškia, kad viskas turi būti tokios pačios spalvos, tačiau spalvos turi tarpusavyje derėti. Ieškant baldų randamas didelis pasirinkimas, pavyzdžiui, baldai Vilniuje parduodami daugelyje baldų parduotuvių. Ieškant tinkamų baldų spalvų, rekomenduojama apsilankyti baldų parduotuvėse ar internetinėse parduotuvėse bei peržiūrėti kokių spalvų baldai yra ir kaip jie derinami tarpusavyje. Dažnai puikių pavyzdžių galima rasti peržiūrint ekspozicijų pavyzdžius. Tokiu būdu galima rasti tinkamus spalvų derinius ir juos pritaikyti savo svetainėje.

Ne mažiau svarbus yra komfortas. Ypatingai kuomet kalbama apie svetainės įrengimą. Čia turi būti patogūs ir kokybiški baldai, kurie yra tinkamo dydžio ir pastatyti tinkamu atstumu, kad galima būtų patogiai jais naudotis. Geriausia nueiti į baldų parduotuvę ir pasėdėti ant sofos, fotelių, pufų ar kėdžių. Taip suprasite, kurie baldai jums bus tinkamiausi.

512
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *