Ką rinktis – dalinės ar pilnos apdailos butą?

Jei ieškote naujos gyvenamosios vietos ir galvojate apie naujos statybos būstą, siūlome įvertinti Naujamiescioaleja projektą – tai stilingi, kokybiški ir patikimi butai Naujamiestyje, esantys prie pat miesto centro ir Vingio parko. Didžiausias projekto dėmesys skiriamas gyventojų patogumui, todėl čia rasite viską, apie ką svajojate – jaukią kaimynystę, saugią gyvenamąją aplinką, aukštos kokybės butus, patogią infrastruktūrą ir t. t. Pirkdami naują būstą, nepamirškite pagalvoti apie jo įrengimą – pirkėjai gali įsigyti tiek pilnai įrengtus butus, tiek būstą su daline apdaila.

Kuo ypatingas projektas „Naujamiesčio alėja“?

Naujamiestis„Naujamiesčio alėja“ projektas – tai naujų daugiabučių kvartalas, įrengtas kiek atokiau nuo triukšmingų gatvių. Šalia butų yra dailiai sutvarkytas pėsčiųjų takas, vaikų žaidimų aikštelės ir vaikų darželiai, todėl tai puiki aplinka jaunoms šeimoms ar poroms, planuojančioms šeimos pagausėjimą. Visai šalia įrengti didieji prekybos centrai, kino teatras, sporto klubas. Šalia esančios viešojo transporto stotelės užtikrins lengvą susisiekimą su visais miesto objektais.

Visi projekto butai – tai erdvi ir funkcionaliai suplanuota gyvenamoji aplinka, kurioje mėgausitės maksimaliu komfortu ir patogumu. Visi butai turi erdvius balkonus. Naujuose namuose įrengta paprastai valdoma centrinė kolektorinė šildymo sistema su autonominiu reguliavimu, kas leis efektyviai taupyti šildymo sąskaitas. Namams suteikta B energinio naudingumo klasė, todėl gyvendami čia jausitės šiltai ir patogiai. Siekdamas realizuoti individualius pirkėjų poreikius, projektas orientuotas ne tik į gyvenimo kokybę, bet ir stilių bei estetiką – namų fasadai išsiskiria jaukiomis, su aplinka derančiomis spalvomis, tvarkingos laiptinės ir dailiai įrengti kiemeliai atitiks išrankiausiųjų pirkėjų lūkesčius.

Dalinė ar pilna apdaila?

Planuodami svajonių namų interjerą, pagalvokite, kuriam stiliui skirsite pirmenybę. Praktika rodo, kad šiuo metu dominuoja modernizmo ir klasikos deriniai. Beje, jei neturite laiko būsto įrengimui, nenorite samdyti brangiai kainuojančio dizainerio ir į naujuosius namus planuojate įsikelti kuo greičiau, puikus pasirinkimas – butas su pilna apdaila. Šiuo metu pirkėjai gali rinktis iš dviejų pilnos apdailos variantų: „Moderni klasika“ ir „Skandinaviškas jaukumas“. Iš kitos pusės, jei norite susikurti savitą interjerą, siūlome rinktis būstą su daline apdaila. Tokie butai turi vidaus pertvaras, o mūrinės sienos ir pertvaros ištinkuotos gipsiniu tinku. Nors pastarasis variantas leis realizuoti unikaliausias dizaino idėjas, turėsite apsišarvuoti kantrybe. Be to, jei ketinate dirbti su profesionaliais dizaineriais ir samdyti apdailos specialistus, gali būti, kad toks sprendimas pareikalaus kur kas didesnių išlaidų nei butas su pilna apdaila.

447
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *