Ką pasidovanoti už gautą dovanų kuponą

DovanosTikriausiai ir jums bent kartą per šventes buvo padovanoti kokie nors dovanu kuponai. Tai parankus būdas išspręsti dilemą, ką dovanoti. Jūs gaunate kuponą, pavyzdžiui, į elektroninę parduotuvę, ir patys išsirenkate dovaną. Jūs patenkinti, o dovanotojas taip pat žino, kad tikrai nenusipirksite kažko, ką vėliau išmesite kaip netinkamą dovaną. Visgi, galbūt gavę tokį kuponą pagalvosite – o, kaip tik man namams reikia makroflekso sienoms sandarinti, išleisiu tuos dovanų kupono pinigus šiam pirkiniui. Bet jūs įsivaizduokite – ar jums realiai dovanotų kas nors šiltinimo medžiagą per Kalėdas ar vestuves? Tikriausiai ne. Tad būkite morališkai sąžiningi, ir gavę dovanų kuponą nepirkite kažko buitiško, ką ir taip būtumėte pirkę. Pasidarykite šventę ir pasidovanokite tikrą dovaną. Štai keletas idėjų, iš kokių dovanų sau galite rinktis.

Grožio prekės

Moterys neabejotinai mėgsta gauti grožio prekes: kvepiančius dalykus, parfumeriją, kremus, plaukų priežiūros priemones, dekoratyvinę kosmetiką, elektronines priemones grožiui ir pan. Tačiau padovanoti moteriai grožio priemonę, kuri jai tikrai tiks – labai sunku. Pasirinkimas yra milžiniškas, ir kiekviena pirkėja turi savo mėgstamą prekės ženklą, tik ji pati žino savo odos ar plaukų tipą, spalvas, kurias naudoja ir pan. Todėl tikrai puikus sprendimas yra dovanoti dovanų kuponą, o jums – už jo pinigus nusipirkti kažką iš grožio prekių, ką mielai būtumėte radę po Kalėdų eglute.

Technika ir elektronika

Tiek vyrai, tiek moterys, mėgsta, kai namuose atsiranda nauja kokybiška elektronika. Gal naujas gražus laikrodis, gal naujos kolonėlės, vaizdo registratorius automobiliui, o gal naujas televizorius. Jeigu dovanų kupono pinigų užtenka – už juos galite sau pasidovanoti ką nors iš elektronikos ar technikos. Jausitės pažangūs ir sumanūs. Gal tai netgi bus naujas mobilus telefonas ar kitas išmanus įrenginys. Tačiau kartu pinigus praleisite dalykui, turinčiam išliekamąją vertę.

Žaislai

Gal žaislai labiau tinka vaikams, o suaugusiems tinka žaidimai. Tai – visiškai nepraktiškas dalykas, kurį galbūt norėtumėte turėti. Gal norėtumėte turėti didelę dėlionę, o gal žaidimų konsolę, o gal jus domina kamuolys ar jėgos aitvaras? Tai tikrai gali būti jūsų dovana sau iš elektroninės parduotuvės.

Kažkas namams

Kažkas mielo, jaukaus, estetiško, puošiančio namus – dar viena dovana, kurios mes jau nedrįstame dovanoti kitiems, nes bijome, kad nesutaps požiūriai. Tačiau turėdami dovanų kuponą galite patys išsirinkti namams tas dekoracijas ir daiktus, kuriais tikrai galėsite pagražinti savo namus.

433
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *