Išskirtinio dizaino dyzelinis krautuvas

Naujieji dyzeliniai krautuvai yra išskirtinio dizaino, turintis plastikinio dizaino rėmus, apsaugas operatoriui bei madingą išvaizdą, bei tikrai daug komfortabilumo.

Šis dyzelinis krautuvas turi specialų ekraną, kuriame 3,5 colių didumo ekrane, kuris yra skystųjų kristalų pateikia reikiamą vairuotojui informaciją. O patogi, putomis dengta kojoms laikyti erdvė suteikia itin malonų sėdėjimo erdvę ir mažina vairuotojo nuovargį net dirbant prie dyzelinio krautuvo daug valandų.

Nauja sistema apsauganti bei slopinanti variklį nuo didelės vibracijos, taigi taip yra sumažinama vibracija bei triukšmas kuris anksčiau blaškydavo vairuotojus senesniuose dyzelinių krautuvų modeliuose.

Nuo šiol stovėjimas yra paprastas vairuotojui tereikia paspausti mygtuką ir viskas, tad dar labiau sumažinamas vairuotojo nuovargis šiuose dyzeliniuose krautuvuose, kuris yra naujas ir sukurtas pagal reikalingus žmogui prioritetus.

Šiame dyzeliniame krautuve ratai yra mažesnio dydžio ir manevravimas yra palengvėjęs, nėra taip sunku sukinėtis net mažose patalpose, kadangi valdymas pagerėjęs netgi aštuoniais laipsniais kampu negu buvo prieš tai naudotuose dyzeliniuose krautuvuose.

Dyzeliniame krautuve netgi kojoms stabdžių nuspaudimo pedalas yra sukurtas taip, kad vairuotojas galėtų patogiai, greitai ir be didelio nuovargio sustabdyti dyzelinį krautuvą, kurį vairuoja. Taigi naujas, praktiškas ir operatorių naudingumui sukurtas dyzelinis krautuvas tikrai vertas dėmesio, nes jis ne tik patvarus, galintis daug svorio pervežti, bet ir tausojantis darbuotojų sveikatą, bei gerą darbingumą, nes yra tikrai patogus.

190
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *