Indų nuoma

Indų nuoma

Indų nuoma

Šiandien šventės dažnai švenčiamos kavinėse ar restoranuose. Tokiu atveju nereikia rūpintis nei vieta, nei maistu, nei indais ir kitais svarbiais dalykais, iš kurių susideda balius. Daug dirbančiam, skubančiam ir užimtam žmogui tai yra labai patogu. Tiesiog sutartu laiku atvykstama į reikiamą vietą, atsivežamas tortas, jei nesutarta, kad bus pasirūpinta ir juo, alkoholiniai gėrimai ir dar keletas smulkmenų. Tačiau švęsti kavinėse ar restoranuose kai kuriems žmonėms gali pasirodyti per brangu, ypač jei žmonės nuosavą kaimo turizmo sodybą, sodybą prie ežero, gražų sodą ar didelius namus, kurie puikiai tinka šventėms. Čia susiduriama su kitu rūpesčiu – iš kur gauti tiek indų ir įrankių. Čia į pagalbą atkeliauja indų nuoma. Indus nuomoja vis daugiau nedidelių įmonių ir privačių asmenų.

Dažnai indai nuomojami su paslaugomis – maisto gaminimu ir patiekimu. Taip pat galima užsisakyti virėją, kuris maistą gamins iš jūsų turimų ingredientų. Tokių paslaugų valanda kainuoja nuo 15 ir daugiau litų. Pratęsiant kalbą apie nuomą, vis daugiau žmonių, užuot pirkę daiktus, juos nuomojasi. Nuomojamasi ne tik vestuvių sukneles, bet ir automobilius, įvairią techniką, prietaisus ir taip toliau. Indų nuoma patraukli tuo, kad visų įrankių nereikia nusipirkti. Galime preliminariai paskaičiuoti, kiek kainuotų nusipirkti tam tikrus indus ir įrankius ir kiek išsinuomoti. Įprastos lėkštės nuomos kaina – apie 50 ct. Tokių lėkščių per šventę reikia bent 3 – karštiems patiekalams, šaltiems užkandžiams ir desertui. Taip pat reikalingi ir stikliukai, kurių kaina apie 30 ct, ir taurės, kainuojančios apie 50 ct. Tai universalios taurės, tinkančios tiek vandeniui, tiek vynui, tiek ir sultims. Įrankių reikia bent 3: tai šakutė, peilis ir šaukštelis. Jų nuomos kaina vidutiniškai siekia taip pat apie 0,3 Lt. Taigi šių įrankių nuoma atsieitų apie 3,2 Lt.

Dabar paskaičiuokime, kiek galėtų kainuoti vieno komplekto įsigijimas parduotuvėje. Desertinė lėkštelė kainuoja apie 7 Lt, paprasta lėkštė – apie 10 Lt, o lėkštė karštiems užkandžiams – apie 15 litų. Taurelė degtinei ir universali taurė kainuoja apie 5 litus. Na o kiekvienas stalo įrankis vidutiniškai kainuoja po maždaug 4 litus. Taigi sumoje išeina, kad vieną tokių įrankių ir indų komplektą įsigyti kainuoja net 54 litus. Taigi indų nuoma šiuo atveju kur kas labiau apsimoka. Žinoma, jeigu vėliau indai bus naudojami namuose ir jų šiaip ar taip reikės ir būtent tokio kiekio, kokį ketinate įsigyti šventei, šiuo vieninteliu atveju neverta indų nuomotis.

17
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *