Kuo dekoruoti svetainę?

Svetainė – viena svarbiausių namų patalpų, juk būtent svetainėje yra priimami giminės, draugai, kolegos, pažįstami. Būtent dėl šios priežasties svetainės šeimininkai siekia, kad ji būtų ne tik funkcionali, bet ir puošni. Tam, kad galėtumėte susikurti puošnią svetainę, būtinos įvairios dekoratyvios priemonės. Na, o kokios priemonės labiausiai tinka svetainės dekoravimui? Pristatome populiariausiųjų sąrašą.

Židiniai

Harrie Leenders židiniaiTai bene viena populiariausių ir masyviausių svetainės dekoravimo priemonių. Židiniai ypač puikiai atrodo itin didelėse svetainėse. Vis dėlto, kalbant apie šią dekoro priemonę, būtina paminėti, jog židiniai gali būti įvairių tipų, kurie tarpusavyje vienas nuo kito labai skiriasi, tad jei jau nusprendėte savo svetainę papuošti židiniu, nepatingėkite iš anksto pasidomėti jų rūšimis, trūkumais bei privalumais, tam, kad žinotumėte, kuris labiausiai tiks jūsų namams. Jei ieškote ne tik šildančių, bet itin dekoratyvių židinių, kurie galėtų papuošti jūsų svetainę Harrie Leenders židiniai – puikus pasirinkimas.

Šviestuvai

Tai dar viena puiki priemonė svetainės dekoravimui. Šviestuvai gali būti įvairių rūšių – sieniniai, pastatomi, tad tikrai rasite tą, kuris labiausiai jums patiks. Labai svarbu, kad išsirinktas šviestuvas derėtų prie svetainės stiliaus: jei jūsų svetainėje vyrauja klasikinis stilius – šviestuvas taip pat turėtų būti tokio pat stiliaus, na, o jei svetainė įrengta vadovaujantis modernaus stiliaus gairėmis – pasižvalgykite įdomių formų, spalvingų šviestuvų.

Vazos

Šiandien interjero detalių parduotuvėse esamas vazas galime skaičiuoti net ne dešimtimis, o šimtais. Esant tokiam dideliam pasirinkimui, gali būti sunku išsirinkti. Patarimas šioje situacijoje labai paprastas: atminkite, kad vaza turi derėti prie svetainės visumos ir pasikliaukite savo nuojauta. jei labai mėgstate vazas – galite įsigyti net kelias vazas ir primerkti kas tos pačios rūšies gėlių. Vazas su tos pačios rūšies gėlėmis išdėstykite visame kambaryje: ant palangės, komodos, stalelio. Tokiu atveju vaizdas bus įspūdingas – visas kambarys skendės gėlėse.

Paveikslai

Visais laikais buvo ir bus viena populiariausių dekoravimo priemonių. Vienas svarbiausių dalykų, kalbant apie šią dekoravimo priemonę, yra spalvos: rinkitės tokį paveikslą, kurio spalvos įsilietų į spalvinę svetainės spalvų gamą, o jei norite, kad paveikslas taptų pagrindiniu svetainės akcentu, rinkitės paveikslą, kuriame dominuotų tokios spalvos, kokių nėra jūsų svetainėje.

Iš šio sąrašo matyti, kad kai kurios priemonės (židiniai, šviestuvai, vazos) yra ne tik dekoratyvios, bet ir atlieka tam tikrą funkciją. Tokiu būdų vienu šūviu nušaunate du zuikius: ne tik papuošiate savi svetainėm bet ir gaunate tam tikros naudos (apšildote ar apšviečiate patalpą, galite pasimerkti gėlių ir pan.). Jei esate praktiškas žmogus, šios dekoravimo priemonės jums labiausiai tiks.

171
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *