Gyvūnų kirpykla

Gyvūnai ne tik daugeliui yra geriausi draugai, bet ir šeimos nariai, kurie Jus džiugina kiekvieną dieną. Namuose auginami šunys, katės bei triušiai reikalauja ne tik dėmesio, bet ir priežiūros. Juk visada malonu gatvėje pamatyti gražų šuniuką, kuris tvarkingai apkirptas. O namuose auginami tam tikrų veislių katinai ar net triušiai taip pat turi būti kerpami. Kai kurių veislių augintiniams kartkartėmis prireikia atlikti tam tikras grožio procedūras, pavyzdžiui, maudyti, šukuoti ir kirpti. Atskiroms gyvūnų veislėms teikiamos tik jiems skiriamos procedūros.

Gyvūnų kirpyklaVeterinarijos klinika Vilniuje „Endemik veterinarija“ siūlo Jums apsilankyti su savo augintiniu ir išsirinkti tinkamas paslaugas, po kurių Jūsų katinas, šuo ar triušis atrodys tvarkingas ir gražus. Daugelis klientų baiminasi, kad jų auginamas gyvūnas patirs stresą apsilankęs veterinarijos klinikoje. Šukavimas, maudymas, kirpimas ir net plaukų džiovintuvo skleidžiamas garsas gali išgąsdinti augintinį. Tačiau gyvūnų kirpykla užtikrina kokybišką aptarnavimą. Kiekvienas darbuotojas rūpestingai pasirūpins Jūsų šuneliu, katinėliu ar triušeliu ir jis nepatirs streso.

Gyvūnų kirpykloje teikiamos ir gyvūnų priežiūros konsultacijos. Nežinote kaip teisingai prižiūrėti gyvūno kailio? Net jeigu dvejojate kurį šampūną pasirinkti ar kokias specialias šukas geriau naudoti tam tikrai gyvūno veislei – drąsiai ateikite ir gaukite naudingų patarimų, kurie Jums bus reikalingi nuo pirmos dienos, kai augintinis atsiranda Jūsų namuose. Daugelis šunų ir kačių turi būti šukuojami kiekvieną dieną. Bet jeigu neturėjote galimybių to padaryti ir pastebėjote, kad augintinio kailyje atsirado susivėlusių plaukų, tai jį atveskite į gyvūnų kirpyklą, kurioje darbuotojai profesionaliai išspręs šią problemą. Nepamirškite, kad laiku nesikreipus į specialistus, gali iškilti problemų, pavyzdžiui, gali pradėti oda šusti ir atsirasti žaizdos, tuomet prireiks gydymo. Todėl geriau tam užkirsti kelią ir nuo pat pirmos dienos, kuomet augintinis apsigyveno Jūsų namuose, žinoti kaip teisingai juo rūpintis.

Po ramiai praėjusios pirmosios kirpimo ar maudymo procedūros augintiniai noriai grįžta ir kitą kartą, kuomet reikia kirptis ar atlikti kitas gyvūno grožiui skirtas procedūras. Gyvūnų kirpykla pasirūpins ne tik maudymu, šukavimu, bet ir kirpimu, kuris skirtas tam tikrai gyvūno veislei. Jūsų augintinis gali būti apkirptas ne tik klasikiniu būdu, bet kartais klientui pageidaujant, galima rinktis ir įvairesnius kirpimus.

Tik apsilankę profesionalioje gyvūnų kirpykloje, Jūs galite būti tikri, kad augintinis iš jos išeis gražiai atrodantis. Veterinarijos klinika Vilniuje kviečia apsilankyti ir patiems įsitikinti paslaugų kokybe, ir maloniu bendravimu su augintiniu.

93
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *