Gusto baldai – virtuvės baldų meistrai

Baldai yra paskutiniai interjeto akcentai, suteikiantys jūsų būstui gyvybę ir prasmę. Šiandien pakalbėsim apie kelis kompetetingus, visoje Lietuvoje puikiai žinomus baldų gamintojus, užsiimančius virtuves baldu gamyba ir kitomis paslaugomis.

Gusto baldai produkcija

BaldaiGusto baldai – įmonė jau veikia beveik penkiolika metų ir per šį solidų laikotarpį įmonė sukrovė ypač didelę patirtį, sulaukė puikių atsiiliepimų ir sibūrė didelį klientų ratą. Bendrovės gaminami baldai –virtuvės baldai, svetainės baldai, vonios baldai, spintos, vaikų baldai, įstaogoms skirti baldai bei įvairių kitų baldų gamyba. Gusto baldai susitelkia į nestandartinius ir sudėtingo dizaino baldus, įgyvendina pačių inoringiausių klientų sprendimus. Visų pirma specialistai stengsis įsiklausyti į jūsų poreikius ir tik tada rengs individualų, konkrečiai jums pritaikytą projektą. Projektui įgyvendinti bus taikomos aukščiausios kokybės medžiagos, naudojama kokybiška, inovatyvi technika. Įmonės tikslas – patenkinti klientai ir patys geriausi atsiliepimai. Būtent todėl klientai kaskart stebinami puikiais pasiūlymais bei akcijomis. Išsami ir didelė skiltis internetinėje įmonės Gusto baldai svetainėje išskiriama medžiagų aprašymui. Stalviršiai gaminami iš tvirtos, patvarios „apelsino žievės“ furnitūros. Paviršių gamybai naudojamas baltas maumedis, šlifuotas aliuminis, oregono pušis, tamsiai pilkas ąžuolas, juodmedis, smėlinis medis. Populiariausi bendrovės gaminami svetainės baldai – spintos, modernūs televizoriaus staleliai, sekcijos ir kiti kokybiški medžio gaminiai. Spintps taip pat gaminamos įvairiausio tipo – paprastomis bei stumdomomis durymis, pritaikytos mažam bei dideliam drabužių kiekiui. Galite būti tikri, kad Gusto baldai komanda spintą pagamins jums kokio tik pageidausite stiliaus, pradedant senu vintažiniu, klasikiniu, baigiant moderniu, skandinavišku stiliumi. Internetinėje Gusto baldai svetainėje galite rasti puikių bendrovės pagamntų baldų pavyzdžių. Tą patį galima pasakyti ir apie bendrovės gaminamus vonios baldus. Vonia šiandien yra erdvė ne tik skirta savo kūno puoselėjimui ir švarinimui, tai – meditacijų, pabuvimo su savimi vieta, todėl tam reikia atitinkamos, žmogui ypač jaukios patalpos ir skoningo interjero. Gusto baldai gaminami vonios baldai yra pagaminti pagal įnoringiausių klientų skonį, taikant įvairius medžiagų panaudojimo, įmontavimo sprendimus, vadovaujantis modernaus, klasikinio, skandinaviško stiliaus tendencijomis. Virtuvės baldų gamyba čia susilaukia bene daugiausiai klientų dėmesio. Kodėl? Atsakymas paprastas. Virtuvė – erdvė, kurioje susirenka visa šeima. Bent keletą kartų per dieną čia dalinamasi dienos įspūdžiais, ne tik kartu valgoma, bet ir diskutuojama, priimami svarbūs sprendimai. Būtent todėl virtuvės baldai turi būti pagaminti pagal labiausiai apgalvotus projektus, kad klientą džiugintų ilgai. Internetiniame aptariamos bendrovės kataloge galite pamatyti puikių specialistų baldų gamybos pavyzdžių. Skoningų įvairių stilių baldų variantų, butams, individualiems namams, kotedžams ir loftams pritaikytų sprendimų. Spalvų žaismas, medžiagų gausa, apšvietimo sprendimai byloja apie galimybę patenkinti įnoringiausių klientų skonį, tiek pageidaujančių nepriekaištingos virtuvės didelėje, tiek itin mažoje erdvėje.

Geriausi atsiliepimai apie Gusto baldus

Vaida iš Kauno rajono kreipėsi į bendorvę Gusto baldai su prašymu pagaminti jai virtuvės, svetainės bei vonios baldus. Pati puikų supratimą apie interjero dizainą turinti moteris gana tiksliai numatė darbų projektus, o pasitelkusi kokybišką specialistų pagalbą, labai greitai sprendimus įgyvendino. Minksti baldai Vaidos buvo įsigyti iš kitos puikios baldais prekiaujančios bendrovės Unicorn. Abi šios įmonės tiek vaidai, tiek kitiems klientams palieka pačius geriausius įspūdžius ir yra rekomenduojamos kitiems užsakovams. „Jau ne vienerius metus gyvenu naujai įrengtuose namuose, kur puikuojas Gusto baldų gamybos bei Unicorn baldai. Be abejonės, šie baldai mano namus daro ne tik jaukiais, bet ir išskirtiniais, ko aš, kaip suvokiantis dizaino subtilybes žmogus, ir troškau“- gerų žodžių negaili Vaida.

372
4.33/5 ( 87% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *