zaislai vaikams internetu

Žaislai vaikams ir kokius rinktis patiems mažiausiems?

Žaislai vaikams ir žaidimai yra labai svarbūs vaiko vystymuisi ir lavinimui, kadangi jie skatiną kūrybiškumą, verčia smegenis dirbti, gerina regėjimo, klausymo ir jutimo pojūčius per muzikos garsus, šviesą ir žaidimus. Taip pat žaislai vaikams lavina koordinaciją ir fizinį aktyvumą. Kol vaikai dar yra labai maži užtikrinkite, kad žaislai būtų visiškai saugūs ir neturėtų smulkių detalių.

Kūrybingumo lavinimas

zaislaiKiekvienas vaikas gali yra tapti kūrybiškai mąstančiu ir nors ne kiekvienas užaugęs taps aktoriumi ar muzikantu, tačiau teisingi žaislai išplės jų vaizduotę ir vystys talentą.

Nuo gimimo iki pusės metų kūdikiai mėgsta stebėti ir klausytis, todėl galite skatinti kūrybiškumą nuo mažų dienų apsupdami kūdikį ryškiais ir muzikiniais žaislais. Minkšti žaislai ir žaislai skleidžiantys garsus yra geras pasirinkimas.

Kiek paūgėję ir pradėję sėdėti mažyliai nuo pusės metų iki metukų jau daugiau analizuoja supančią aplinką ir suranda daugiau progų pažaisti. Žaidimų kilimėliai ir patys paprasčiausi muzikiniai instrumentai yra puikus pasirinkimas kūrybiškumui lavinti.

Tarp metų ir pusantrų mažyliai jaučiasi užaugę ir pradeda kopijuoti tėvus ir kitus suaugusiuosius bei didesnius vaikus. Galite skatinti jų vaizduotę žaisdami su žaislais ir pasakodami ką vienas ar kitas iš jų daro, kokius garsus skleidžia. Tinkami žaisliniai telefonai bei namai.

Nuo pusantrų iki dviejų metų vaikai tampa lavai energingi, daugelis pradeda kalbėti ir žaisti daug kūrybiškiau nei iki tol. Šiam amžiuje puiki proga lavinti kūrybą leidžiant žaisti su piešiant bei tapant dažais.

Darbas smegenims

Yra daugybė linksmų ir smagių užsiėmimų vystyti vaiko gebėjimus spręsti problemas ir mąstyti. Nuo pat gimimo iki sukurta daugybė žaislų, kurie skatina vystyti šiuos gebėjimus.

Iki pusės metų galima lavinti vaiko pagrindinius mąstymo įgūdžius. Leiskite jiems analizuoti supantį pasaulį žaidžiant ir jums tikrai padės skirtingų spalvų, tekstūrų bei skleidžiantys įvairius garsus žaislai.

Iki metų kūdikiai pradeda daugiau judėti ir žaisti įvairiais žaislais. Paprastos dėlionės ir žaislinės formos yra puikus būdas, skatinantis pačius spręsti iškilusias problemas.

Dar kiek paūgėjus vaikai mėgsta žaisti tuos pačius žaidimus ir su tais pačiais žaislais daug kartų ir tai yra tiesiog nuostabu lavinant atmintį. Parodykite ir duokite vaikui sudėlioti žaisliukus ir matysite, kaip greitai atsimena kurioj vietoje kas buvo.

Iki dviejų metų pradėjus kalbėti visas pasaulis tampa problemų sprendimu ir jūs galite jiems padėti su lavinamaisiais žaislais, kurie supažindina su skaičiais bei raidėmis ir tikrai yra daugybė žaislų, kurie atspindės kiekvieno vaiko charakterį.

Kokie žaislai brangūs ar kokybiški būtų, tačiau norint, kad jie pasiektų lavinimo tikslą, būtinas ir suaugusių įsikišimas. Vaikui reikia paaiškinti kam vienas ar kitas žaislas yra skirtas ir kaip su jais reikia žaisti.