pametus automobilio raktas

Kur kreiptis pametus raktus ar sugadinus spyną?

Ko gero ne vienam yra tekę susidurti su situacija, kuomet, liaudiškai tariant "padėtis atrodo be išeities". Taigi, šį posakį galima būtų pritaikyti ir tiems atvejams, kuomet per jūsų ar jūsų artimųjų išsiblaškymą vėluojate į darbą arba esate priversti sėdėti už užtrenktų durų vienoje ar kitoje patalpų pusėje. Tokiais atvejais guodžia tai, jog naujoms technologijoms skinantis kelią, visame pasaulyje išpopuliarėjo mobilieji telefonai. Tad jų dėka sulaukti pagalbos galima kur kas greičiau, nei tai būtų reikėję daryti jiems nesant.

Raktų gamybaAvarinis durų atidarymas – tai paslauga, kurios prireikia būtent tokiose situacijose atsidūrusiems žmonėms. Tad užsitrenkus automobilio durelėms arba pametus raktus lieka vienintelė išeitis – avarinis durų atidarymas. Šiomis paslaugomis užsiimančių įmonių yra kone kiekviename Lietuvos mieste, o jei jų nėra, visuomet rasite privačia veikla užsiimančių žmonių, galinčių jums padėti šioje situacijoje.

Paprastai avarinis durų atidarymas nėra vienintelė sritis, kurioje specializuojasi šias paslaugas teikiantys privatūs asmenys ar įmonės. Dažniausiai teikiamos ir kitokios paslaugos, pavyzdžiui raktų gamyba, kuomet esant būtinybei reikia pasidaryti papildomą raktų komplektą pagal esamą raktų pavyzdį (tai ypatingai gera prevencinė priemonė toms situacijoms, kuomet pametate raktus ar užtrenkiate juos automobilio salone) arba juos pagaminti pagal spynos pavyzdį ar mechaninį raktų kodą.

Skaityti straipsnį “Kur kreiptis pametus raktus ar sugadinus spyną?” »