kuprines

Veidrodžiai šiuolaikiniuose namuose

Veidrodžiai – tai nuo seno naudojama namų puošmena. Veidrodis jau yra įgavęs ir mitinę bei simbolinę prasmę. Pasakose veidrodėlio buvo klausiama, kas pasaulyje gražiausiais. Dažnai veidrodis naudotas įvairių burtų ir apeigų metu, norint nuspėti ateitį. Šiandien veidrodžių paplitimas taip pat labai gausus, jie jau kabinami ne tik vonios kambariuose, bet ir svetainėse, prieškambariuose, miegamuosiuose ir kitose namų erdvėse. Be veidrodžio tiesiog neįsivaizduojamos ir tam tikros procedūros – dažymasis, puošimasis, skutimasis ir kt. veidrodis tapo tikras žmogaus pagalbininkas, išeinant iš namų visuomet pažiūrime į veidrodį ir neįsitikinę, kad atrodome tobulai, iš namų neiname.

VeidrodžiaiVeidrodžių panaudojimo būdai ir galimybės bei apšvietimas

Veidrodžius galima ne tik įprastai kabinti ant sienos, jie dažnai integruojami į spintas, prieškambario baldus, kosmetinius stalelius, vonios spinteles ir kitus baldus. Anksčiau gamintose spintose veidrodžius tiesiog pakabindavo ant vidinės durelių pusės, tad jais būdavo galima pasinaudoti tik spintą atidarius. Šiandien be veidrodžių tiesiog nebeįsivaizduojami kai kurie baldai. Gaminami netgi baldai, kurių visas paviršius – veidrodinis. Kartais veidrodžiais nuklojama ištisa siena – tokiu būdu galima padidinti namų erdvę, suteikti namams daugiau elegancijos ir unikalumo bei spindinčio grožio. Veidrodžiai naudojami gaminant parduotuvių ir namuose naudojamų baldų lentynėles – veidrodžiais papuošiama pagrindinė vidinė lentynos sienelė. Lentynėlės tuo tarpu dažnai gaminamos iš paprasto ar specialaus grūdinto stiklo. Prie veidrodžiais puoštos erdvės dažniausiai pritaikomas ir specialus apšvietimas, dažnai LED ar halogeninės lemputės. Toks apšvietimas gali būti sumontuojamas tiesiog į veidrodį. Be to, gaminami ir veidrodžiai iš karto su apšvietimu. Jie dažnai pritaikomi voniose, prieškambariuose.

Veidrodžių įsigijimo būdai ir dydžiai

Veidrodžius gamina daugybė įmonių. Jei patinka įprasti veidrodžiai, juos galima įsigyti ūkinių prekių, namų interjero reikmenų parduotuvėse. Čia veidrodžių pasirinkimas yra ganėtinai didelis, tereikia veidrodžius pasirinkti pagal savo poreikius ir vietą, kurioje jie kabės. Prieškambariuose, miegamuosiuose dažniausiai pasirenkamas veidrodis, kuriame atsispindi visas žmogaus ūgis, o vonios kambaryje dažniau renkamasi keik mažesnius horizontaliai kabinamus veidrodžius. Ar veidrodis bus su įdomiu rėmu, ar visiškai be jo, priklauso taip pat nuo pirkėjo. Jei reikia nestandartinių matmenų veidrodžių ar norite veidrodžiais puošti namus, prireiks specialistų pagalbos. Jie išklausys klientų poreikius ir pasistengs įgyvendinti jų troškimus, parinks tiesiog tobulus veidrodžius, derančius prie interjero ir namų stiliaus. Na o biurų erdvei ypač tinkamos stiklo pertvaros – įprastų dienų analogas. Kaip ir pasirinktus veidrodžius, taip ir stiklo pertvaras meistrai pagamins pagal specialų užsakymą ir sumontuos. 

Kuprinės pradinukams

Kuprinės pradinukamsKuprinės pradinukams komplektuojamos su priedais. Jei kuprinės skirtos mergaitėms, ant jų piešiami lėlių vaizdai, o jei kuprinės berniukams – mašinos, lėktuvai ir t.t. Berniukų kuprinės turi mažiau skyrių nei mergaičių kuprinės. Kai kuprinės papuoštos pakabučiais, gražiau atrodo. Būna, kad kuprinės papuošiamos šviesą atspindinčiais pildukais, tuomet galima sakyti, kad kuprinės prisideda prie vaikų saugumo. Jei kuprinės nekokybiškos, gali greitai suplyšti. Kartais kuprinės būna su garantija, tada jos sutvarkomos. Jei kuprinės Kaune be garantijos, teks taisyti patiems. Vaikai mėgsta, kad jų kuprinės būtų pilnutėlės, todėl krauna ką reikia ir ko nereikia. Tokios kuprinės jiems didelė našta. Tėvai nemato, kad kuprinės žaloja jų vaikus, o tai labai negerai. Jei kuprinės tempia nugarą, stuburas labia nukenčia.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/galanterija/