grazios sukneles

Gražios suknelės kiekvienai

Gražios suknelės puošia moteris. Jos tinkamos visomis progomis ir bet kuriuo net ir žvarbiausiu oru. Kas daugiau, nei šis rūbas pabrėžia moteriškumą? Mėgstant puoštis vienos spintos suknelėms gali ir neužtekti, bet geriau turėti daugiau drabužių, nei mažiau. Juk visiems gerai girdėta frazė „Neturiu kuo apsirengti“.

gražios suknelėsKartais mums patikusi suknelė ant mūsų atrodo ne taip jau ir žavingai, kaip atrodė ant manekeno. Kad taip nenutiktų reikia atsižvelgti į savo figūros ypatumus. Paprastai sakant, reikia paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus. Dabar ypatingai madingos ilgos suknelės. Daugelis mano, kad jos tinkamos tik aukštoms moterims, o žemaūgės jų turėtų vengti. Tačiau tikriausiai gatvėje sutikote ne vieną žavingai atrodančią moterį, kuriai ypatingai tiko suknelė, nors ji ir labai žema arba atvirkščiai – aukšta mergina su ilga suknele atrodo šiek tiek keistai. Viskas priklauso nuo figūros. Lieknai merginai tiks prigludusi suknelė ir visai nesvarbu, koks jos ūgis. Aukšta ir stambi moteris atrodys ne itin dailiai su tokia, tačiau lengvai plevėsuojanti pabrėš moteriškumą, suteiks lieknumo iliuziją ir leis jaustis jaukiai. O jeigu žemai ir ne itin lieknai merginai norisi dėvėti tokią suknelę, tai būtina klausyti aukščiau išvardintų patarimų ir būtinai autis aukštakulnius. Štai ir visos paslaptys, kurios susijusios su madingomis ilgomis suknelėmis.

Gražios suknelės sąvoka kiekvienai dailiosios lyties atstovei yra skirtinga. Vienos mėgsta ryškias ilgas, o kitos trumpas ir blyškias. Neverta klausytis ką siūlo rengtis šį ar kitą sezoną, nes galbūt tai visiškai netinka Jums. Taip pat labai svarbu, kaip jaučiatės vilkėdama vienokią ar kitokią suknelę. Galbūt Jus erzina ryškiai raudona spalva? O gal nemėgstate ilgų rankovių, o tik ¾? Juk tą geriausiai žinote tik Jūs pati. Renkantis aprangą verta atkreipti dėmesį į audinį. Ne tik spalva gali nulemti teisingą sprendimą. Šaltajam sezonui tinka kašmyro ar vilnos suknelė, o kitais metų laikais tiks medvilnė, viskozė, linas. Ypatingai dvi pastarosios medžiagos tinkamos karštomis ir tvankiomis vasaros dienomis. Nepamirškite, kad prie bet kurios suknelės galima priderinti šalį, laikrodį, dirželį ar skrybėlę. Tokios detalės suteiks išskirtinumo.

Tam, kad vienos spintos suknelėms užtektų, reikia gerai pagalvoti ar tikrai ji reikalinga, kur ją vilkėsime ir kokiam metų laikui ji tinkama. Žinant savo pomėgius, galima įsigyti kelias gražias sukneles ir tuomet derinti aksesuarus. Jums nereiks keliolikos tų pačių drabužių.