ar gali lesis pasimesti

Kontaktiniai lęšiai: nuo ko pradėti?

Labai dažnai prieš
kontaktinių lęšių nešiojimo pradžią atsiranda dvejonės dėl daugelio dalykų, susijusių su lęšių ypatybėmis. Ar lęšis gali pasimesti akyje? Ar gali nepavykti jį išimti? Baiminamės, kad nejausime jo nuolat ant akies ir lęšis negalės tinkamai funkcionuoti. Tokios dvejonės visiškai suprantamos, tačiau neverta baimintis. Visada, kai kažką darome pirmą kartą, natūralu, kad elgiamės atsargiai ir nepatikliai. Juk kalba eina būtent apie mūsų akis,

Ką kontaktiniai lęšiai pakeis tavo gyvenime?

Galime patikinti, kad jausiesi fiziškai nesuvaržytas ir galėsi aktyviai judėti. Lęšiai puiki išeitis žaidžiant futbolą, bėgiojant, vaizdas, kurį matai, bus žymiai ryškesnis, o žmonių veidai jau nebebus tarytum susilieję. Tavo koordinacija labai pagerės, jei slidinėji – pamirši tą vargą, kai reikia užsidėti apsauginius akinius ir važiuoti vadovaujantis savo nuojauta, arba dar blogiau – jei nešioji akinius, sniegas nuolat patenka ant akinių ir baisiai gadina visą malonumą, jau nekalbant apie saugumą.

Jei iki šiol nedrįsai išbandyti kai kurias sporto rūšis, nes nešioji akinius ir jautiesi nepatogiai, naudodamas lęšius galėsi drąsiai imtis naujos veiklos. Prieš tave atsivers naujos galimybės: tavo žvilgsnis bus viliojantis, pamišti tą jausmą, kai reikėdavo nuolat valyti aprasojusius ar nešvarius akinius, tai puiki išeitis žiemą – net ir staigiai pasikeitus aplinkos temperatūrai tavo matymas bus puikus, o vasarą lęšiai saugos tavo akis nuo kenksmingų saulės spindulių.

Kontaktinių lęšių privalumai:

  • Kitaip nei akiniai lęšiai nerasoja;
  • Nešiojant lęšius regėjimo kokybę yra geresnė;
  • Lęšiai neiškraipo vaizdo;
  • Lęšiai nekeičia išvaizdos – kai kuriems žmonėms tai idealus pasirinkimas, nes jie dažnai negali rasti jiems tinkančių ir patinkančių akinių arba mani, kad nešioti akinius yra bjauru.
  • Ant lęšių nenusėda dulkelės ir lietaus lašeliai;
  • Nešiojant kontaktinius lęšius taip pat galima nešioti akinius nuo saulės.