Modernėjančios technologijos pradžiugino rūkančiuosius

Visais laikais technologijos savo išradimais pildė įvairias gyvenimo sferas, tačiau rūkymo klausimas taip ir nebuvo paliestas. Daugiau nei prieš dešimtį metų pasaulį išvydusi idėja vos per 4 metus apskriejo pasaulį moderniu savo pavidalu, kuris baigia užkariauti viso pasaulio rūkančiųjų širdis. Patogus naudojimas, pigus išlaikymas ir mažesnė žala sveikatai – tai faktoriai, kurie įtikino visuomenę, kad negalėdami atsikratyti rūkymo, galime jį šiek tiek „sušvelninti“ ir taip išlošti naudos sau. Akivaizdu, kad tokios teorijos imasi laikytis vis daugiau gyventojų, tad el cigaretės populiarumas nenumaldomai auga. Taip pat populiarumo akiratyje sukiojasi ir vienkartinės elektroninės cigaretės, kurių naudojimas labiausiai pastebimas išbandant elektroninės cigaretės ypatumus, taip rūkantieji gali pasirinkti būtent tai, kas jiems yra priimtina.

el-cigaretėsNenumokite ranka į naujovę vien todėl, kad tai jums svetima. Suprantama, kad kiekvienas esame pripratęs prie savo gyvenimo ir jame kažką kardinaliai keisti yra labai sunku, tačiau remiantis išbandžiusiųjų patirtimi galima drąsiai teigti, jog bandyti tikrai verta! Nebijokite eksperimentuoti pasirinkę kitą rūkymo būdą, kadangi elektroninės cigaretės gali atrodyti ne tik kaip įprastos tiek išvaizda, tiek spalva, tačiau ir šiek tiek kitaip. Netaisyklingų formų ir ryškiausių spalvų el cigaretės yra tarsi reklama sveikesnei galimybei, todėl įprastų cigarečių mėgėjams tampa šiek tiek drąsiau išbandyti šią naujovę. Galbūt tokia elektroninės cigaretės išvaizda labiau patinka individualumą mėgstantiems žmonėms, todėl šie turi galimybę pasirinkti labiausiai patikusį spalvinį sprendimą.

Ne paslaptis, kad imlesnis naujovėms yra jaunimas, tačiau entuziazmą rodo ir vyresnioji karta, kuri arba pati, arba kitų iniciatyva ieško galimybių, kaip neatsisakant savo įpročio pagerinti savo gyvenimo kokybę.  Pastarajai priimtinesnis yra solidesnis elektroninės cigaretės įvaizdis, kuris vizualiai nesiskiria nuo buvusio rūkymo „įnagio“, tačiau funkcionalumu – pralenkia. Prie gero greitai priprantama, todėl tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus žmogus greitai supras, kad elektrinės cigaretės dėka padidėjo ne tik kupiūrų skaičius piniginėje, tačiau ir noras šypsotis, nes sveikesnis žmogus – laimingas žmogus!

Jeigu jūs nerūkote, tačiau jus sužavėjo elektroninės cigaretės veikimo principas ir poveikis organizmui – pasirūpinkite rūkančiu šeimos nariu ar artimu draugu! El cigaretės – puikiausia dovana, kuria besinaudojantys rūkantieji saugos save kartu neatsisakydami savo įpročio rūkyti. Tokiu būdu taip pat apsaugosite ir aplink rūkančiuosius esančius žmones, kadangi pastarojo išpučiami dūmai turi daugybę kenksmingų medžiagų, kuriomis kvėpuoja rūkymo netoleruojantys žmonės, todėl elektroninės cigaretės turi abipusę naudą. 

143
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *