Dantų protezai ar implantai: ką rinktis?

Gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kai tenka ieškoti dirbtinių dantų alternatyvų. Deja, tai tikrai ne visada reiškia, kad žmogus blogai prižiūrėti savo dantis. Kartais jų netekimą iššaukia ir genetika, kartais – traumos. Bet kuriuo atveju džiugu, kad šiuo metu visada galima rasti išeitį. Kad ir kokia atrodo sudėtinga situacija yra.

Kainos kismas

Dantų protezai kainuoja pigiau nei implantavimas ir dažnai kaina lemia, kad pasirenkamas šis, o ne kitas variantas. Natūralu, kad norisi nepermokėti, tačiau džiaugtis dantimis, kurie tarnaus jums visą gyvenimą.

Tiesa, tie patys dantų protezai gali kainuoti labai įvairiai priklausomai nuo to – kokie konkrečiai bus pasirenkami. Jie gaminami iš labai įvairių medžiagų ir kinta tarnavimo laiko tarpas, patrauklumas bei kiti aspektai.

Natūralumas

Dantų protezai atrodo tikrai natūraliai, kaip tikri dantys. Daugelis žmonių žino, kad implantai yra tokie, tačiau ir protezų galimybės yra labai geros. Žinoma, jeigu jau tektų lyginti šias dvi opcijas – tokiu atveju implantai tikrai laimi. Tačiau tai nereiškia, kad protezai yra labai dirbtiniai, tai yra, kad aplinkiniai žinos, jos dantys Jūsų burnoje nėra tikri. Ne. Šiuo metu protezavimo galimybės dažniausiai pranoksta lūkesčius.

Tarnavimo laiko tarpas

Tiek viena, tiek kita opcija yra gera ir labiausiai priklauso nuo to – kaip vieni ar kiti dantys bus prižiūrimi. Jeigu skirskite jiems dėmesio kasdien – tai tikrai tarnaus ir protezai, ir tuo pačiu implantai. Galiausiai, kokybę lemia ir klinikos darbas, tad reikia atsakingai rinktis vietą, kurioje bus rūpinamasi Jūsų dirbtiniais dantimis.

Greitas įdėjimas

Protezai labai ilgai buvo siejami su greičiu. Šiuo metu implantavimo galimybės taip pat labai efektyvios. Daug dėmesio sulaukia all on 4 metodas, kuris leidžia naujais dantimis džiaugtis po gana trumpo laiko tarpo.

Priežiūros niuansai

Kaip jau minėjome – šiuos dantis reikia prižiūrėti kaip tikrus. Tokiu atveju jie jums tarnaus labai daug metų ir tuo pačiu atrodys puikiai, bus funkcionalūs. Svarbiausia – gera dantų pasta, taisyklingas valymas ir plati šypsena.

Svarbiausia yra rasti gerą kliniką. Tokią, kurioje ne tik bus atlikta procedūra, tačiau taip pat ir gausite atsakymus į visus Jums kylančius klausimus. Būtent jie dažniausiai ir padeda žmogui nuspręsti – ko jam reikia ir tuo pačiu – kokia šypsenos galimybė jam geriausiai tinka.

643
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *