Automobilių stiklai

Situacijų, kai reikalingas automobilių stiklų keitimas, tikrai daug. Nuolat vyksta įvairaus rimtumo avarijos, kurių metu vienaip ar kitaip pažedžiamos transporto priemonių dalys. Ypač dažnai dūžta atomobilių stiklai. Ne ką linksmiau būna ir tada, kai patenkama į vandalų ar ilgapirščių akiratį ir langas yra tyčia išdaužiamas. Pasitaiko ir tokių situacijų, kad kas nors išmuša jį visai atsitiktinai. Bet kokiu atveju, patiriamas nemenkas nuostolis, sukeliantis tikrai daug rūpesčių automobilio savininkui, ypač, jei jis nėra draustas nuo tokio pobūdžio įvykių, o kaltininko rasti nepavyksta arba juo ir esate Jūs.

automobilių stiklų keitimasJei ketinate stiklus keistis pats, pirmiasia gerai apžiūrėkite ir įvertinkite esamą situaciją, apgalvokite savo veiksmus iš anksto. Būtinai pasirūpinkite medžiagomis, kurias naudosite interjero uždengimui kaip apsaugą nuo drėgmės. Būtina saugoti dažytus paviršius, tad nepamirškite apkloti sparnų. Specialia lipnia juosta apklijuokite jautriausias dažytas vietas, tokias kaip sparnai, rėmo kampai ir kapoto dangčio krašto pire. Šia juosta taip pat uždenkite ir ventiliacijos angas, saugodami nuo byrėsiančių stiklo gabaliukų ir kitų nereikalingų medžiagų patekomo darbo metu. Stiklą, pasiekę jo brauną, išpjaukite specialiu trosu ar rankiniu peiliu. Kai kurie žmonės įsigudrina pasinaudoti paprasčiausia gitaros styga. Būtinai patraukite priekinį prietaisų skydelį, kuris trukdys naujo stiklo kokybiškam apačios priklijavimui.Ypatingą dėmesį skirkite kėbulo metalinio rėmo ir stiklo krašto paruošimui, kadangi nuo to labai priklauso būsimas sukibimas ir sandarumo kokybė. Ruošdami stiklą atidžiai laikykitės visų klijų gamintojo pateiktų nurodymų ir neeksperimentuokite. Naudokite tik jų rekomenduojamus aplikatorius, šepetėlius, aktyvatorius, gruntus. Stiklą iš abiejų pusių kruopščiai nuvalykite specialiu valikliu. Paruoškite kėbulo rėmą nuvalydami nuo jo rūdis ir nepalikite jokių nešvarumų, išlyginkite paviršių. Užneškite klijus ir atsargiai, saugodamiesi, kad nepaliesti klijuojamo paviršiaus įstatykite stiklą. Klijų pertekliui pašalinti naudokite tik klijų gamintojo rekomenduotinus valiklius ir tirpiklius. Durelių nedarinėkite apie parą, kad būtų užtikrintas maksimalus sukibimas ir neišsijudintų stiklas.

Nors tai atrodo ir nesudėtingu procesu, jei nesate to daręs ar net nematėte iš arti kaip tai iš tiesų atrodo, geriau šią stiklų keitimo procedūrą patikėkite tokį darbą išmanantiems specialistams. Bendra visų reikiamų medžiagų kaina ne daug kuo skirsis nuo pasinaudojimo profesionalų paslaugomis, o skirtumas gali būti žymus, mat kokybės garantą gausite tik iš jų. Jei norite sužinoti kur įsigyti automobilio stiklus ir užsisakyti keitimo paslaugą Klaipėdoje, kviečiame aplankyti internetinį puslapį, adresu: www.autostiklas.lt.

121
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *