Šiuolaikiniam žmogui skirta automobilių ir mikroautobusų nuoma

Įmonių savininkai nuolat ieško būdų, kaip optimizuoti įmonės išlaidas. Yra galimybė sumažinti darbuotojų skaičių ir jų darbus paskirstyti keliems kitiems darbuotojams, yra galimybė sumažinti atlyginimus, tačiau šiuo atveju galite netekti gerų lojalių darbuotojų. Yra galimybė persikelti į kitas, pigesnes patalpas ir pan., tačiau geriausia optimizuoti išlaidas – darbuotojams išnuomojant automobilius. Auto nuoma ir paklausi tuo, kad leidžia gyventi be rūpesčių ir sutaupyti.

Auto nuomos privalumai – akivaizdūs

auto-nuomaPaskaičiavus visas išlaidas, transportą įmonėms nuomotis apsimoka kur kas labiau, negu kad įsigyti nuosavą. Pirma, išvengiama išlaidų automobilio remontui. Nuomos paslaugas teikiančios bendrovės nemokamai suteikia galimybę remontuoti, nuplauti automobilį. Taip pat galite drąsiai važiuoti, nes 24 val. per parą kelyje jums bus suteikiama techninė pagalba. Dar vienas niuansas – automobiliai bus apdrausti, taigi transporto priemonės nebereikės drausti papildomai. Jei pateksite į eismo įvykį, nuomos paslaugas teikianti įmonė atstovaus jus. Visus patirtuosius nuostolius atlygins draudimo bendrovės, kadangi auto nuoma ir mikroautobusų nuoma  užsiimančios bendrovės transportą draudžia ir KASKO draudimu. Šis draudimas apsaugo ir nuo stichinių nelaimių, vagysčių, apiplėšimų, transporto priemonių apgandimo ir pan., nes draudimo išmoką sumoka beveik visais žalos atvejais. Nuomos bendrovės rūpinasi ir transporto priemonių technine apžiūra, padangų keitimu ir sandėliavimu. Auto nuoma turi begales kitų pliusų, pavyzdžiui, įmonė gali metus ar net kelis metus į priekį planuoti savo biudžetą, nes, pasirašius ilgalaikę nuomos sutartį, sąlygos paprastai nėra keičiamos.

Auto ir mikroautobusų nuomos kainos ir sąlygos

Nuomos kainos priklauso nuo nuomojamo laikotarpio. Pavyzdžiui, jei automobilį nuomojatės parai ar kelioms, kaina bus didesnė, nei, pavyzdžiui, transporto priemonę nuomojant dviem ar trims mėnesiams. Nuomos kaina priklauso ir nuo to, kokį automobilį nuomositės. Pavyzdžiui, kompaktinės klasės mašina atsieis gerokai pigiau, negu kad mikroautobusų nuoma. Maža, metų ar poros metų senumo transporto priemonė gali kainuoti nuo 60 Lt dienai, nuomojantis mašiną mėnesiui. Jei automobilis nuomojamas ilgiau kaip keliems mėnesiams, mėnesio kaina gali siekti apie 1000 litų. Taigi auto nuomos kainos priklauso nuo automobilio markės, dydžio, variklio galingumo, kainos, pagaminimo metų ir kitų panašių faktorių.  Kur kas lankstesnės sąlygos taikomos ilgalaikei auto nuomai. O štai norint išsinuomoti automobilį, trumpam, gali prireikti sumokėti užstatą, būti ne jaunesniam kaip 21 metų ir pan. Trumpalaikei auto nuomai taikomos kiek kitos sąlygos, nei kad ilgalaikei, kurią paprastai renkasi juridiniai asmenys.

75
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *