Auksiniai auskarai ir sužadėtuvių žiedai

Auksas nuo seno laikomas vertingiausiu metalu, todėl iš jo gaminama daugybė papuošalų: auskarai, vestuvių, sužadėtuvių žiedai, grandinėlės, apyrankės, pakabukai ir kitos grožybės. Šiandien daugiau aptarsime žiedus ir auskarus, jų tendencijas ir kainas.

Apie sužadėtuvių žiedus

auksiniai-auskaraiSužadėtuvių žiedas – tai meilės ir ištikimybės bei pasižadėjimo simbolis. Paprastai šis žiedas reiškia, kad mergina sutinka būti vaikino žmona ir su juo praleisti visą gyvenimą. Taigi sužadėtuvių žiedą riekia rinkti atsakingai, kad žiedelis patiktų ir būtų nešiojamas. Vaikinams sužadėtuvių žiedus išrinkti paprastai būna sunku, taigi jie ieško patarimų internete, skaito straipsnius, žiūri nuotraukas. Ne vienas bijo išrinkti nedailų, netobulą žiedą, taigi subtiliai paklausia merginos, koks žiedas jai patiktų. Ar vienas niuansas – žiedo dydis. Vaikinai taip pat labai bijo nupirkti per didelį arba per mažą sužadėtuvių žiedą. Taigi apie tai galima pasiklausti geriausios merginos draugės, sesers ar kitos artimos merginos draugės.

Sužadėtuvių žiedų metalas ir akutės

Paprastai sužadėtuvių žiedai gaminami iš aukso: baltojo, raudonojo arba geltonojo. Žiedo spalva – irgi delikatus reikalas, nes vienos merginos dievina geltoną auksą, o kitos – baltąjį, panašesnį į sidabrą. Tai reikėtų išsiaiškinti dar prieš renkant žiedą. Paprasčiausias būdas – peržvelgti visus merginos turimus papuošalus. Ar juose dominuoja metalo, sidabro, ar aukso spalva? Kokius auskarus ji nešioja? Auksinius, sidabrinius ar paprastus metalinius? Tai gali padėti nuspręsti. Tačiau poros prieš vestuves draugauja ne vienerius metus, tad paprastai žino, kad mylimajam patinka, o kas ne. Baltasis auksas yra brangiausias, tad galbūt išlaidauti neverta – galima rinktis sidabro sužadėtuvių žiedus. Š žiedai paprastai puošiami briliantais ar deimantais – šie akmenukai, ypač briliantai, yra brangūs. Jų kainos matuojamos pagal karatus (svorį ir dydį). Galima rinktis sužadėtuvių žiedus su safyrais, rubinais, perlais, tačiau visgi dažniausiai pasiteisina pirmasis variantas – kai dovanojami klasikiniai sužadėtuvių žiedai, puošti brangakmeniais. Sužadėtuvės – tai proga, kuriai taupyti visgi tikriausiai nereikėtų, ypač jei leidžia galimybės.

Trumpai apie auskarus

Auksiniai auskarai taip pat yra labai populiarūs. Visų prima todėl, kad auksas nesukelia alergijos ir įsivėrus auksinius auskarus ausys paprastai nepūliuoja, greičiau užgyja. Tad auksas vertinamas kaip gydomasis metalas. Auskarų yra daugybė rūšių: įveriami, įsukami, kabantys, prigludę prie ausies, rinkutės ir kt. Kiekviena mergina pasirenka tai, kas jai gražiausia ir mieliausia. Svarbiausia, kad auskarai būtų gražūs, stilingi bei patogūs ir tvirtai laikytųsi ausyse.

77
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *