Asus madingas ir elegantiškas variantas

Nešiojamasis kompiuteris ASUS K55VJ yra elegantiškos ir madingos išvaizdos. Kompiuterio paviršius pagamintas iš kokybiško plastiko. ASUS K55VJ turi 15,6 colių plačiaekranį LED ekraną. Ekrano dėka vaizdas matomas itin tikroviškas ir išraiškingas. ASUS K55 įdiegta Windows 7 operacinė sistema.

ASUS K55VJ pasižymi ypatingu našumu, nes jame yra trečios kartos Intel Core procesorius. Mažiau naudojant energijos kiekio sutaupomas kompiuterio baterijos darbo laikas, taip galima dirbti su juo ilgiau ir produktyviau. ASUS K55VJ turi dvi vaizdo plokštes: integruota intel HD 4000 ir dedikuota su 2 gb atminties. Kai dirbama atsijungus nuo elektros tinklo naudojama integruota vaizdo plokštė, nes taip sutaupoma energijos. O norint žaisti žaidimus naudojama dedikuota vaizdo plokštė, kad žaidimai eitų sklandžiai.

ASUS K55 turi USB 3.0 jungtis, kurios yra iki 10 kartų spartesnės už USB2.0, tad duomenys perkeliami ypač greitai. ASUS K55VJ kompiuteriai neįkaista ir veikia tyliai, net ir apkrovus daug resursų reikalaujančiais darbais. Šios serijos kompiuteriai perteikia galingą garsą su sodriais bosais, kurių dėka galima mėgautis muzika ar įsijausti žiūrint įdomų filmą

187
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *