Apsipirkimas internetu, prieš vykstant į vasaros festivalį

Vasaros festivaliai – įsimintini susibūrimai su draugais, muzika ir geru oru po žvaigždžių nusėtu dangumi. Tačiau jie pareikalauja išlaidų, o ypač tiems, kas keliauja pirmą kartą. Verta užsukti į kompleksinį asortimentą turinčią parduotuvę, tokią kaip www.1a.lt ir įsigyti to, ko prireiks vasaros festivalyje.

Palapinė, miegmaišiai

1aPirmiausia verta užsukti į 1a.lt parduotuvę vien dėl gausaus turistinių prekių asortimento. Suprantama, vykdami į vasaros festivalį, viešbutyje nenakvosite. Kaip ir nenakvosite tiesiog ant žemės prie automobilio. Teks įsigyti įprastą turisto nakvynės atributiką. Pirmiausia, miegmaišį, palapinę, taip pat gal ir kokį kilimėlį, kad akmenys į šonus nedurtų. Internetu tokias prekes užsakinėti daug patogiau, nes jūs jas dar prisinešiosite, kai reikės eiti į festivalio palapinių miestelį. O kol kas vertėtų tiesiog tai pasiimti ir įsimesti šiuos dalykus į pirkinių krepšelį. Kaip žinoti, kokį miegmaišį rinktis? Gal jums reikia ploniausio miegmaišio, jeigu manote, kad nekeliausite niekada kur nors, kur šalta miegoti, kad nenakvosite lauke vėsiu oru. Plonas miegmaišis užims tikrai nedaug vietos, galėsite jį vos ne į rankinę įsidėti. Ir kainuos jis labai nedaug. Storas miegmaišis, pirktas internetu, turės savų privalumų. Miegmaišiai skirstomi pagal tai, kokiomis termo sąlygomis jie skirti naudoti, tačiau iš esmės tai būna susiję ir su jų storiu. Taigi, miegmaišis gali būti skirtas ir vidutinei, ir šaltai, ir net minusinei temperatūrai. Su tokiu galite miegoti kalnuose ar šiaurės ašigalyje. Tačiau pirma turėsite jį ten nusigabenti, nes jis užims daug vietos. Vasaros festivaliui pakaks vidutinio šiltumo, plonesnio arba vidutinio miegmaišio. Taip pat verta apsvarstyti ir palapinės dydį. Jeigu miegosite vienas, pakaks dvivietės palapinės. Visada geriausia pirkti palapinę, kurioje tilptų dar vienas žmogus, nes iš tiesų ten galėsite susidėti savo daiktus. Be to, trivietėje palapinėje jau galima ir atsistoti, o ne tik būti susirietus į ragą.

Drabužiai ir avalynė

Vasaros festivaliui prireiks ir specifinės aprangos bei avalynės, tačiau net ir tai galima užsisakyti internetu. Tai ne tie rūbai, kuriuos verta valandų valandas rinktis matavimosi kabinose. Dėl to užsisakę internetu, nieko per daug nepralošite. Kokie tai rūbai? Tie, kurie apsaugo nuo lietaus. Didelis geras lietpaltis. Dažnai žmonės į festivalius ima paprastus celofano lietpalčius, tačiau per stiprią liūtį su tokiais lieka šlapi. Čia reikėtų gero lietpalčio lyg Norvegijos jūreiviams. Taip pat ir savo dydžio guminių batų.

Žaislai ir žaidimai

Gal festivalyje norėsite ne tik valgyti, gerti, klausytis muzikos? Gal norėsite ir ką nors smagaus nuveikti su savo draugais ar su naujais draugais? Pasiimkite kamuolį, taip pat nusipirkite kortas, bent vieną stalo žaidimą. Šiuos dalykus iš pradžių ramiai apžiūrinėkite interneto parduotuvėje, o paskui pirkite tokius, kokie jums atrodo tinkamiausi. Gal norėsite ir rakečių, kažko dar žaisti lauke. Vasaros festivaliai – ideali vieta žaidimams lauke.

Kuprinė

Aišku, viskam susidėti reikės geros turistinės kuprinės, ir ją taip pat galėsite nusipirkti internete. Tad paskubėkite, ir tą ir padarykite. Taip pat galima pagalvoti apie kelias kuprines. Viena gali būti ta tikroji didelė turistinė, kurioje nusigabensite visą mantą į palapinių miestelį, o kita bus paprastesnė, mažesnė. Su ja galėsite eiti į festivalio zoną, gabentis ten vandenį, užkandžius, tabaką, lietpaltį ir bet ką, ko prireiks per dieną festivalio zonoje, ir ko nenorite su savimi temptis.

Kitos turizmo prekės

Vykdami į festivalius visgi tampate turistais. Todėl jums gali prireikti daug įvairių dalykų. Pavyzdžiui, grilio arba įrangos laužui užkurti. Gali prireikti ir įvairių purškalų, kurie padėtų apsisaugoti nuo uodų įkandimų. Vasarą festivaliuose vakare tai tampa tikra problema, nes uodai pasiruošę suėsti visus, kas pasitaiko kelyje. Verta turėti ir prožektorių arba žibintuvėlį, nes nežinote, kiek kelio bus apšviesta, ar jums bus patogu tuo keliu eiti, ar pakaks šviesos. Gal naktį kur paklysite, tamsoje viskas atrodo vienodai. Nors vasaros naktys trumpos, bet geriau turėti paprastą ir patogų būdą pasišviesti – žibintuvėlį. Taigi, būtinai užsisakykite ir jį. Paprasta naudotis su prie kepurės prisegamu šachtininko žibintuvėliu.

457
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *