10 dažniausiai užduodamų klausimų apie depiliaciją vašku

Kas yra karštas vaškavimas?

Karštas vaškavimas – tai vaškavimo būdas, kai vaškas įkaitinamas. Tai labiausiai paplitęs vaško depiliacijos būdas, kurį galima atlikti naudojant karštą puodą arba vaško mašiną. Vaškas tepamas ant odos plaukelių augimo kryptimi ir iš karto arba po kelių akimirkų pašalinamas. Karšto vaško depiliacijos privalumas yra tas, kad ją galima atlikti greitai ir lengvai.

Kas yra sausas vaškas?

VaskaiSausas vaškavimas yra modifikuota karšto vaškavimo versija. Užuot naudojus puodą ar vaško mašiną, vaškas tepamas ant odos ir prispaudžiamas skudurėliu ar popierine juostele. Tuomet popierinė juostelė nuimama, kad būtų pašalintas sukietėjęs vaškas kartu su plaukeliais. Sausas vaškavimas yra mažiau netvarkingas nei karštas, tačiau taip pat šiek tiek skausmingesnis ir ilgiau trunka plaukelių šalinimas. Be to, labiau tikėtina, kad jis gali sudirginti odą nei karštas vaškas.

Kas yra minkštasis vaškas?

Minkštas vaškas – tai vandenyje tirpus, lipnus vaškas, kuris tepamas plaukelių augimo kryptimi ir šalinamas popierine juostele. Paprastai jis tepamas šaltas, todėl yra mažiau skausmingas nei karštas vaškas. Taip pat teigiama, kad minkštasis vaškas yra švelnesnis odai nei karštasis, todėl idealiai tinka jautriai odai arba tiems, kurie dar niekada nebandė depiliuotis vašku.

Kas yra pavasarinis vaškavimas?

Pavasarinis vaškavimas – tai karšto vaškavimo būdas, kai vaškas dedamas ant odos priešinga plaukų augimo kryptimi. Tada vaškas pašalinamas plaukų augimo kryptimi. Šis metodas naudojamas siekiant plaukeliams suteikti šiek tiek daugiau jėgos, kad juos būtų lengviau sugriebti, kai vaškas pašalinamas.

Kas yra epiliacija juostelėmis?

Juostelinė epiliacija – tai karšto epiliavimo vašku būdas, kai sukietėjusiam vaškui nuo odos pašalinti naudojama iš anksto nupjauta audinio juostelė. Medžiaginė juostelė uždedama ant odos plaukelių augimo kryptimi, o sukietėjęs vaškas nuo odos pašalinamas nuplėšiant medžiagą. Vaskas depiliacijai ir rinkos naujovės. Šis metodas kartais vadinamas prancūziškuoju vašku. Tai geras pasirinkimas ilgesniems plaukeliams, nes audinio juostelės yra platesnės nei popierinės ir jomis vienu metu galima sugriebti daugiau plaukelių.

Kas yra muslino audinio depiliacija vašku?

Muslino audinio depiliacija vašku yra modifikuota karšto vaško depiliacijos versija, kai vaškui pašalinti naudojamas muslino audinys arba popierinė juostelė, o ne jo nuplėšimas. Šis metodas veikia panašiai kaip juostelinė epiliacija.

Kas yra temanuji aliejinis vaškavimas?

Temanuji aliejinis vaškavimas – tai švelnaus vaško rūšis, kai vietoj vandens naudojamas specialios rūšies aliejus, vadinamas Temanuji aliejumi. Aliejus kaitinamas, kol tampa skystas, ir mentele ar kitu įrankiu tepamas ant odos plaukelių augimo kryptimi.

650
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *